ПОЛОЖЕННЯ про вiдбiр спортсменiв з мисливськими собаками в збiрну команду Украiни  для участi в Чемпiонатi Cвіту, Кубку Свропи в системi МКФ

ПОЛОЖЕННЯ

про вiдбiр спортсменiв з мисливськими собаками в збiрну команду Украiни

для участi в Чемпiонатi Cвіту, Кубку Свропи в системi МКФ

для собак мисливських порiд (лягавi, ретривери, хорти, нopoвi) ВГО «КСУ»

 

1. Загальні положення.

З метою популяризації спорту з собаками серед власників собак мисливських порід, лягавих (континентальних та острівних), ретріверів та спаніелів, хортів (курсинг), норові тер'єри та такси, фарбери, а також для підвищення рівня собак мисливських порід, підвищення престижу української кінології та українських спортсменів, необхідно щорічно формувати та делегувати для участі у Чемпіонаті світу, Кубку Європи збірні команди України відповідно до цього Положення.

1.1. Відбір у збірну команду КСУ для участі в міжнародних командних змаганнях проводиться за результатами серії кваліфікаційних відбіркових змагань собак мисливських порід рангу САСIT (та інших високих результатів на титульних змаганнях КСУ, за попередній та поточний відбірковий сезон), а також на підставі заявок від претендентів.

1.2. Кваліфікаційні відбіркові змагання, собак мисливських порід лягавих (континентальних та острівних), ретріверів та спаніелів, хортів (курсинг), норові тер'єри та такси, фарбери проводяться виключно на території України за міжнародними правилами у відповідних дисциплінах.

1.3. Календарний план кваліфікаційних змагань для відбору до команди КСУ на наступні міжнародні змагання формується Комісією КСУ з робочих якостей собак мисливських порід та за рекомендаціями монопородних Клубів КСУ та відбіркових кваліфікаційних змагань із заходів минулого та поточного років.

Відбіркові кваліфікаційні змагання повинні, безумовно, відповідати таким критеріям:

- заходи мають ранг САСIT (та інших титульних спеціалізованих заходів КСУ, за попередній та поточний відбірковий сезон)

- організатори заходів мають не менше ніж 3-річний позитивний досвід проведення змагань, що проводяться за міжнародними правилами МКФ.

 

2. Основні вимоги до кандидатів для відбору до збірної команди КСУ.

2.1. Родовід собак міжнародного зразка МКФ.

2.2. Реєстрація (легалізація) собаки у системі КСУ не менше ніж 12 місяців та 1 день на дату початку відповідного міжнародного змагання.

2.3. Громадянство України або посвідка на проживання у власника собаки. Членство у КСУ, членство у Монопородному Клубі КСУ (за наявності).

2.4. Наявність оцінки не нижче "відмінно" на кваліфікаційних відбіркових змаганнях КСУ у відповідних дисциплінах у попередньому та поточному відбірковому сезоні, титулів САСТ, CACIT, отриманих на змаганнях у відповідних профільних дисциплінах, для кожної породної групи та виду заходів, протягом попереднього або поточного відбіркового сезонів, зазначених та підтверджених документально у письмовій заявці на участь у відповідних міжнародних командних змаганнях, що надається до Комісії КСУ з робочих якостей та Монопородних клубів КСУ, не пізніше ніж за три місяці до анонсованої дати офіційного відкриття чемпіонатів МКФ.

2.5. Наявність оцінки екстер'єру на виставці в системі КСУ/МКФ не нижче ніж «дуже добре».

2.6. Повне та беззаперечне дотримання Кодексу Етики КСУ як Власника собаки, так і Провідника.

3. Принципи формування збірної команди КСУ.

3.1. Грунтуючись на результатах серії кваліфікаційних відбіркових змагань та рейтингу, а також заявок від претендентів, які отримали титули та інші високі результати на титульних змаганнях КСУ, МКФ, за попередній та поточний відбірковий сезон, Комісія КСУ з робочих якостей мисливських собак, Монопородні клуби КСУ не пізніше, ніж за 3 місяці до початку відповідного міжнародного змагання формує попередній склад збірної команди.

3.2. Комісія КСУ з робочих якостей мисливських собак має право винести наступне рішення:

- сформувати збірну команду КСУ для участі у міжнародних командних змаганнях;

- не формувати збірну команду та направити учасників виключно для участі в особистій першості у міжнародних змаганнях;

- відмовитись від формування команди для участі у відповідних міжнародних командних змаганнях.

3.3. У збірну команду КСУ відбираються собаки, які мають найвищі оцінки на кваліфікаційних відбіркових змаганнях, отримали титули та інші високі результати на титульних змаганнях КСУ, МКФ, за попередній і поточний відбірковий сезон, у кількості, що потрібна для формування команди на відповідні міжнародні командні змагання.

Кваліфікаційно-відбіркові заходи проводяться на території України.

Ніякі інші звання та оцінки, крім профільних титульних заходів, не дозволяють претендувати на місце в основному складі команди.

3.4. Під час формування команди використовуються наступні критерії відбору: за вищими оцінками, отриманими на кваліфікаційних відбіркових змаганнях. У разі рівності цих оцінок, відбір проводитиметься за вищими оцінками, отриманими собакою на інших змаганнях, що проводяться за міжнародними правилами у відповідній дисципліні у попередньому та поточному відбірковому сезоні. У разі рівності всіх оцінок, місце в команді отримує собака, яка отримала найбільшу кількість титулів CACT, CACIT та кваліфікацій не нижче «відмінно» у попередньому та поточному відбірковому сезоні.

4. Принципи побудови рейтингу для відбору до попереднього списку збірної команди.

4.1. На підставі кваліфікацій та титулів, які перераховані нижче, а також оцінок формується рейтинг собак для формування попереднього списку збірної команди за результатами кваліфікаційних відбіркових змагань КСУ (звання та оцінки перераховані від найвищого до нижчого): рейтинги собак за породами складаються простим підсумовуванням балів, отриманих відповідно до розцінок, але не нижче «дуже добре – МВ»

Таблиця для визначення кількості балів:

CACIT - 14

R.CACIT - 13

CACT - 12

R.CACT - 11

1EXC - 9

EXC - 8

МВ - 4

4.2. До складу збірної можуть бути включені собаки з легалізацією КСУ, що належать членам КСУ, які успішно виступають за кордоном (і мають підтверджені видатні результати), на міжнародних заходах у системі МКФ, що надали Заяву про включення до Збірної.

5. Заміна члена збірної команди КСУ.

5.1. У разі письмової завчасної відмови учасника, відібраного в команду за результатами кваліфікаційних відбіркових змагань, від виступу на міжнародних командних змаганнях, право на них отримує власник (ведучий), чия собака має наступний за рейтингом результат, показаний на кваліфікаційних відбіркових змаганнях у поточному сезоні. Не допускається заміна собак, що відібрані за результатами кваліфікаційних відбіркових змагань, собаками, які не приймали участь у кваліфікаційних відбіркових змаганнях. У разі якщо не буде заявок від претендентів, які отримали титули та інші високі результати на титульних змаганнях КСУ, за попередній та поточний відбірковий сезон, команда буде сформована лише за результатами кваліфікаційних відбіркових змагань, що пройшли на території України.

 

5.2. Заміна собаки основного складу резервною, може бути зроблена у разі:

- отримання травми чи захворювання собаки основного складу або його ведучого;

- порушення дисципліни, Кодексу Етики учасником основного складу за рішенням капітана команди.

 

5.3. У разі захворювання або травми собаки або її ведучого в період проведення змагання остаточне рішення про склад збірної команди КСУ приймається безпосередньо капітаном збірної команди КСУ.

Реєстраційна форма для претендентів у збірну команду України 
з робочих якостей лягавих (континентальних та острівних), ретриверів та спанієлів, хортів (курсинг), норових тер'єрів та такс, фарберів

 

Поделиться

Вступить в клуб


Вступить в клуб

Уважаемые владельцы легавых собак!

Если ВЫ являете владельцем островных легавых можете подать заявку на вступления к ВСЕУКРАИНСКИЙ ПОЙНТЕР-СЕТТЕР КЛУБ.

Перед подачей заявки ВАМ необходимо ознакомиться с УСТАВОМ клуба и Положением о клубе.